Kategoriler

Cotton Mood Lacivert Gömlek İndirimi EnModa’da

Cotton Mood Lacivert Gömlek İndirimi EnModa’daEnModa müşteriler hem uygun taksit hem de promosyon yakalıyor. Cotton Mood Lacivert Gömlek, 64,97 TL yerine kısa bir süre için sadece 19,99 TL’ye kampanya süresince satılıyor.

Detaylara ve ürün stoğuna resmi EnModa internet sitesinden ulaşabilirsiniz.

Promosyon hakkında daha fazla bilgi için lütfen ziyaret edin

Kampanyanın geçerlilik süresini kampanyayı gerçekleştiren firma tayin etmektedir ve istediği zaman kampanya şartlarında değişiklik yapabilir. İndirimli fiyattan satılan ürün, stoklarla sınırlı olarak sadece resmi internet sitesinde belirtilen süre boyunca bu şartlarda müşterilere satılmaktadır. Yayınlanmış olan kampanya için daima kampanyayı gerçekleştiren firmanın kendi websitesinde yayınladığı bilgiler esas alınmalıdır ve gerçek olarak kabul edilmelidir. Bu sayfada yer alan kampanya detaylarının yanlış olması durumunda websitemiz ve kampanyayı düzenleyen firma hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Kampanyanın Bitiş Tarihi: Stoklarla Sınırlı

Bu Fırsatı Paylaşın:

Leave a Comment


5 − = bir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>